شرکت حسابداری در تهرانسر

امروزه با وجود کسب و کارهای بزرگ و کوچک، شرکت ها و شرکت های استارتاپ تولید کننده ها و... با وجود حساب و کتاب ها،از جمله خرید و فروش ،سود و زیان، کنترل اجناس صادرات و واردت، قانون کسب و کارهای کشورعزیزمان ایران از جمله قانون مالیات، هزینه های بیمه و... همه این شرایط ها ایجاد میکند که شرکت ها به یک شرکت حسابداری نیاز داشته باشد، شرکت حسابدار اَپ یک شرکت با تجربه و فعال با بیش از 10 سال سابقه درخشان، با هدف جلب رضایت مشتریان در تهرانسر شروع به فعالیت کرده، شرکت حسابداری در تهرانسر تنها شعبه تهران نیست و از شعبات زیادی نیز برخوردار است وتوانایی این را دارد که بتواند اعزام نیروی های با تجربه و خبره از جمله در زمینه حسابداری، حسابرسی، مشاوره متخصص و در همه زمینه های حسابداری و حسابرسی در کنار شما عزیزان گرامی باشد.

مشاوره بیمه

مشاوره  بیمه  در تهرانسر

یکی از مهم ترین و دغدغه های شرکت  موضوع بیمه هست، مخصوصا در کشور ما که برخی بیمه ها اجباریست، بیمه تأمین اجتماعی یکی از بیمه هایی هست که طبق قانون کشور ایران اجباریست، مشاوره بیمه در تهرانسر، با دارا بودن مشاوران حرفه ای بیمه به شما صاحب شرکت ها میتواند کمک شایانی در زمینه خدمات بیمه در کسب کارتان داشته باشد.

خدمات بیمه

 مشاوره بیمه در تهرانسر

برای شرکت ها مهمه که چه نوع خدماتی مشاوره بیمه ارائه میده،  مشاوره بیمه در تهرانسر جهت انجام کارهای بیمه،  مشاوره درجهت انجام امور مالی و مالیاتی، منابع انسانی، بیمه کسب و کارها، بیمه حوادث ناشی از کار، تنظیم قرارداد های کارگر، کارفرما و پیمانکار، مشاوره قانون کار،  بیمه تامین اجتماعی، مشاوره جهت حقوق کار و کارشناس رسمی دادگستری و حوادث های احتمالی ناشی ازکار و... که تمام وظایف آن را خدمات مشاوره بیمه در تهرانسر بر عهده میگیرد.

مشاوره  مالیاتی در تهرانسر

همانطور که مشاوره بیمه خیلی مهم هست، مشاوره مالیاتی نیز مهمه و میتواند به نفع کسب کارتان باشد، مشاوره مالیاتی در تهرانسر  خدمات در زمینه مشاوره مالیات  به نفع شرکت شما کمک کند، از جمله این خدمات میتوانیم به سه مورد از آن ها اشاره کنم.

 مشاوره معاف از مالیات: آیا میدانید در چه شرایطی میتوانید از معافیت مالیاتی استفاده کنید؟ شرکت حسابدار اَپ میتواند با استفاده از مشاوران کاربلد خود که با آگاهی کامل به قوانین کشور به شما عزیزان کمک کنند تا از برخی مالیات ها معاف شوید.

1- مشاوره در زمینه تخفیف مالیاتی: همانطور که مشاوران ما توانمندی این را دارند که چطور از برخی مالیات ها معاف شوند، میتوانند با استفاده از راهکارهای قانونی برای شرکت یا کسب و کار شما تخفیف بگیرند.

2- جرایم مالیاتی: بیشتره شرکت ها و کسب و کارها به دلیل عدم آگاهی از قوانین مالیات، مشمول جریمه میشوند بی آنکه خودشان اطلاعی داشته باشند،  مشاورین ما با آگاهی کامل به قوانین کشور میتوانند به شما عزیزان راه کار و آگاهی به قوانین کشور رو بدن تا دیگر مشمول جرایمه  مالیاتی نشوید، تا شرکت شما در این زمینه ضرری متحمل نشود.

اینها تنها مشاوره شرکت حسابدار اَپ نیست، برای مشاوره کسب آگاهی بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین مالیاتی در تهرانسر

امروزه با توجه به گسترش و بزرگ شدن شهر تهران و ترافیک کسل کننده آن همه به دنبال هزینه کمتر و بدون نیاز به حضور در دفاتر کارشان پیش برود، شرکت حسابدار اَپ  با دارا بودن امتیاز مشاوره آنلاین مالیاتی در تهرانسر این فرست را ایجاد میکند بدون نیاز به مراجعه  به  دفاتر به صورت غیرحضوری،  تلفونی و انلاین مشاوره دهند، مخصوصا شرکت هایی که خارج از محدوده تهران مشغول به فعالیت هستند میتواند گزینه خوبی برای آنها باشد.

وکیل مالیاتی

وکیل مالیاتی در تهرانسر

در کشور ما با وجود قوانین مالی و مالیاتی  حتی شخص های ثالث هم نیاز به راهنمایی ونیاز به حضور فعال در دادگاها ، دفاع در حوزه مالی، مالیاتی و حقوقی و... مخصوصا وقتی میخاهیم کسب و کار یا شرکتی راه اندازی کنیم. وکیل مالیاتی در تهرانسر  میتواند در جهت پایین آوردن هزینها و مشاوره جهت افزایش سود شما کمک شایانی انجام دهند.

 

خدمات وکیل مالیاتی در تهرانسر شامل 2 نوع خدمات جهت ارائه گزارشات دیوان عدالت مالیاتی و دیوان محاسبات مالیاتی است.

خدمات مالی

 خدمات مالی در تهرانسر

معمولا شرکت ها و صاحب کسب و کارها به دنباله شرکتی هستنند که بتواند خدمات زیادی را در حوزه خدمات مالی ارائه نمایند شرکت حسابدار اَپ با بیش از 10 سال سابقه  با هدف خدمت در حوزه خدمات مالی با هزینه های مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن، توانسته رضایت اکثر مشتریان عزیز را جلب نماید، خدمات مالی در تهرانسر ارائه خدماتی همچون، اعزام نیروی حسابدار و حسابرس به صورت تمام وقت و پاره وقت جهت انجام کارهای حسابداری و حسابرسی در شرکت ها فعالیت و در شعبات آنها فعال باشند.

خدمات دیگر این شرکت ارائه لیست، بیمه پیمانکارها، تشکیل پرونده پرسنل، ارسال لیست آنها برای حقوق و بیمه، ارائه انواع مشاوره ها درجمینه مالی، مالیاتی، حقوقی، بیمه، حسابداری، حسابرسی و...نماید.

عکس حسابرسی

 موسسه حسابداری در تهرانسر

یکی از مهم ترین دغدغه های کارفرمایان برای انتخاب یک موسسه حسابدار​ی در تهرانسر این است که این شرکت واجد بسیاری از شرایط ها و دارای ویژگی های مشخص شده باشد،  موسسه حسابداری در تهرانسر  این اطمینان را به میدیران و صاحب شرکت ها میدهد  که در تمام زمینهای حسابداری ، حسابرسی ، خدمات و مشاوره بیمه و..... درکنار شما صاحب کسب وکارها،  شرکت ها و تولیده کنندها باشد.

  شرکت حسابدار اَپ برای تأسیس شرکت یا هرنوع کسب و کاری، درمورد موضوع آن پیشقدم شده  و اقدامات لازم را برای جلب تعهد، وظیفه و مسئولیت آن را میپزیرد.

لازم به زکر است که تشکیل این مجموعه برای شرکت های سهامدار الزامیست.

موسسه حسابداری در تهرانسر کارهای نظارت بر موسسین دیگر و تهیه لیست گزارش آنها، رسیدگی به سهام شرکت ونوسانات آن، نظارت دقیق بر سرمایه های غیر نقدی، تصویب اساسنامه شرکت و اصلاحات آن، انتخاب هیئت مدیره و بازرسان  نمایند، لازم به ذکر است طبق ماده قانون 17 اصلاحی تجارت ایران همه ی شرکت ها موظف اند اطلاع رسانی خود را بر روزنامها منتشر کنند.

عکس حسابرسی

شرکت حسابرسی در تهرانسر

شرکت حسابدار اَپ باتوجه به نیروهای حسابرس مجرب، منظم، دقیق و با قائده خود میتواند به صورت عملیاتی، به صورت تمام وقت وپاره وقت  در شرکت شما مشغول جمع آوری اسناد و ارزش افزوده بی طرفانه باشد، ارائه گزارش نتایج اشخاص، سهامداران، کارکنان، شرکت های تأمین کننده مواد و کلا چه در سازمانهای دولتی، خصوصی چه  دیگر شرکت ها و گروه ها و... جزء وظایف شرکت حسابرسی در تهرانسر میباشد.