مشاوره تلفنی حسابدار اپ

مشاوره تلفنی حسابدار اپ:

مشاوره تلفنی حسابدار اپ خدمات جدید و پرکاربردی می باشد که اپلیکیشن حسابدار اپ ارائه داده است، کاربرد این اپ به این صورت می باشد که کاربران میتوانند با نصب اپلیکیشن حسابدار اپ، در قسمت مشاوره تلفنی در بستر اینترنت و یا خطوط عادی به کارشناس متخصص حسابداری، مالیاتی و ... تماس بگیرند و سوال ها و مشکلات خود را مطرح نمایند.

 

مشاوره تلفنی حسابدار اپ

 

:ویژگی های نرم افزار حسابدار اپ

 

مشاوره تلفنی حسابدار اپ

 

مشاوره تخصصی کارشناسان

موارد مهمی که در قسمت مشاور تلفنی سایت و اپلیکیشن حسابدار اپ وجود دارد میتوان به تعداد متعدد  کارشناسان مجموعه اشاره نمود؛ در این اپ هریک از مباحث مالی، کارشناس خاص خود را دارا می باشد که در حیطه کاری خود خبره می باشند؛ بطور مثال: مبحث حسابداری در این شرکت به چند بخش از جمله حسابداری جاری، حسابداری صنعتی، حسابداری مالیاتی، نرم افزار، لایحه و ...تقسیم گردیده و هر یک از بخش های مذکور کارشناس مخصوص خود را دارد که جدا از مدارک تحصیلی بالا، چندین سال سوابق مربتط در حوزه های  مزبور کسب نموده اند.

از دیگر وجه تمایز این اپ میتوان به ذخیره مکالمه ها در تماس اینترنتی اشاره نمود که کاربران در صورت نیاز در هر زمان به راحتی میتوانند به اطلاعات ذخیره شده دسترسی داشته باشند. نکته: ضبط مکالمات با تمایل کاربر ذخیره میگردد و براحتی میتوانند گزینه ذخیره مکالمات را درحالت ذخیره و یا عدم ذخیره قرار دهند.

تماس رایگان

لازم بذکر است کلیه تماس های اینترنتی هیچگونه هزینه مکالمه بر دوش مشتریان نمیگذارد و مشتریان براحتی میتوانند ساعت ها با مشاور خود به گفتگو بپردازند.

ارتباط مستقیم با کارشناس مربوطه

مشتریان میتوانند با یادداشت و یا بخاطر سپردن کد مربوطه کارشناس مورد علاقه خود، مستقیما با کارشناس خود ارتباط برقرار نمایند و مشاوره بگیرند.

دسترسی آسان به اطلاعات

مورد بعدی که در حسابدار اپ خیلی به آن توجه شده دسترسی آسان به اطلاعات در هر حالتی می باشد که کاربر میتواند به کلیه اطلاعات اپ در سایت hesabdarapp.ir  دسترسی داشته باشد که در نوع خود بی نظیر می باشد.

کاربران عزیز جهت ورد به پنل کاربری حسابدار اپ میتوانند از این قسمت ثبت نام و وارد پنل خود شوند.

امتیاز : 5
تعداد رای : 2